Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 16MU156M5750
16MU156M5750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MU156M5750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MU156M5750
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MU156M5750 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12849 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 15µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)