Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 16MU2.2M3225
16MU2.2M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MU2.2M3225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MU2.2M3225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 16MU2.2M3225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 2.2UF 20% 16VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4049 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 16V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 2.2µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 2.2µF toepassingen DC Link, DC Filtering