Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 16MU473MY11608
16MU473MY11608
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MU473MY11608 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MU473MY11608
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MU473MY11608 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.047UF 20% 16VDC 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 127430 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 16V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)