Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 16MU224MZ22012
16MU224MZ22012
16MU224MZ22012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 16MU224MZ22012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 16MU224MZ22012
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 16MU224MZ22012 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 75067 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 16V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen 1189-2514-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.22µF