Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25MH522MEFCT56.3X5
25MH522MEFCT56.3X5
25MH522MEFCT56.3X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MH522MEFCT56.3X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MH522MEFCT56.3X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MH522MEFCT56.3X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1257968 pcs Data papier MH5 SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie MH5
Rimpelstroom @ Lage frequentie 44mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF