Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25MH710MEFC5X7
25MH710MEFC5X7
25MH710MEFC5X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MH710MEFC5X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MH710MEFC5X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MH710MEFC5X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1370099 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMH7 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie MH7
Rimpelstroom @ Lage frequentie 33mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-2228
25MH710MEFC5X7-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 10µF toepassingen General Purpose