Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 25MH710MEFC4X7
25MH710MEFC4X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MH710MEFC4X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MH710MEFC4X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MH710MEFC4X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1634830 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMH7 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie MH7
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 10µF