Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350PX22MEFC12.5X20
350PX22MEFC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350PX22MEFC12.5X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350PX22MEFC12.5X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350PX22MEFC12.5X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 128326 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecPX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie PX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 175mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 262.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 34 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF