Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350PX3.3MEFC8X11.5
350PX3.3MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350PX3.3MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350PX3.3MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350PX3.3MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 464469 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecPX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie PX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 30mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 30mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 3.3µF