Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 350TXW33MEFC10X25
350TXW33MEFC10X25
350TXW33MEFC10X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 350TXW33MEFC10X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 350TXW33MEFC10X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 350TXW33MEFC10X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 92439 pcs Data papier TXW SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie TXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 310mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 465mA @ 100kHz