Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35JEV33M6.3X5.5
35JEV33M6.3X5.5
35JEV33M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35JEV33M6.3X5.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35JEV33M6.3X5.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35JEV33M6.3X5.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 492625 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecJEV Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie JEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 58mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 87mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 33µF toepassingen High Temperature Reflow