Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35JGV10M5X6.1
35JGV10M5X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35JGV10M5X6.1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35JGV10M5X6.1
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35JGV10M5X6.1 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie JGV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 28mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 42mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 10µF toepassingen Automotive, High Temperature Reflow
Gerelateerde producten
35J47R Image
  • Deel#:35J47R
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES 47 OHM 5W 5% AXIAL