Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35JGV220M10X10.5
35JGV220M10X10.5
35JGV220M10X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35JGV220M10X10.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35JGV220M10X10.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35JGV220M10X10.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie JGV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 450mA @ 120Hz ratings AEC-Q200
Polarisatie Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 220µF