Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST684M3216X
35ST684M3216X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST684M3216X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST684M3216X
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST684M3216X Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72105 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.68µF