Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AX10MEFC10X12.5
400AX10MEFC10X12.5
400AX10MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AX10MEFC10X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AX10MEFC10X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400AX10MEFC10X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 274993 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie AX