Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AX24MEFC12.5X16
400AX24MEFC12.5X16
400AX24MEFC12.5X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AX24MEFC12.5X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AX24MEFC12.5X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 24UF 20% 400V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400AX24MEFC12.5X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 24UF 20% 400V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 200865 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie AX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 190mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 285mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-3124 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 24µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 24µF