Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AX15MEFCT810X16
400AX15MEFCT810X16
400AX15MEFCT810X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AX15MEFCT810X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AX15MEFCT810X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400AX15MEFCT810X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 163163 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie AX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 150mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 225mA @ 100kHz