Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AXW22MEFCCC10X30
400AXW22MEFCCC10X30
400AXW22MEFCCC10X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AXW22MEFCCC10X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AXW22MEFCCC10X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 400AXW22MEFCCC10X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4853 pcs Data papier Lead Forming CodesAXW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie AXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 210mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 315mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF