Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AXW100M16X35
400AXW100M16X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AXW100M16X35 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AXW100M16X35
Fabrikant Rubycon
Beschrijving PENCIL CAP
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400AXW100M16X35 Fabrikant Rubycon
Beschrijving PENCIL CAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41155 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAXW Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie AXW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 580mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 870mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose