400AX4R7MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AX4R7MEFC8X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 400AX4R7MEFC8X9 |
|---|---|
| Fabrikant | Rubycon |
| Beschrijving | CAP ALUM RAD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 400AX4R7MEFC8X9 | Fabrikant | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CAP ALUM RAD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 403993 pcs | Data papier | Lead Forming CodesAX Series |
| Categorie | condensatoren | Serie | * |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer | 400AX4R7MEFC8X9 | Uitgebreide beschrijving | Aluminum Capacitors |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
400AX15MEFC8X20 - fabrikanten:
Rubycon - Beschrijving:
CAP ALUM 15UF 20% 400V T/H - Op voorraad: