Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400LEX2.2MEFC8X10
400LEX2.2MEFC8X10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400LEX2.2MEFC8X10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400LEX2.2MEFC8X10
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400LEX2.2MEFC8X10 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 365286 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLEX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie LEX
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. -
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Capaciteit 2.2µF