Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400LEX2.2MEFC8X11.5
400LEX2.2MEFC8X11.5
400LEX2.2MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400LEX2.2MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400LEX2.2MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400LEX2.2MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 384708 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLEX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie LEX
Rimpelstroom @ Lage frequentie 40mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 1189-2724
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 2.2µF toepassingen General Purpose