400LEX2R2MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400LEX2R2MEFC8X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 400LEX2R2MEFC8X9 |
|---|---|
| Fabrikant | Rubycon |
| Beschrijving | CAP ALUM RAD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 400LEX2R2MEFC8X9 | Fabrikant | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CAP ALUM RAD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 459183 pcs | Data papier | Lead Forming CodesLEX Series |
| Categorie | condensatoren | Serie | * |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer | 400LEX2R2MEFC8X9 | Uitgebreide beschrijving | Aluminum Capacitors |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
400LEX4.7MEFC10X12.5 - fabrikanten:
Rubycon - Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL - Op voorraad: