Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50ML2.2MEFC4X5
50ML2.2MEFC4X5
50ML2.2MEFC4X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ML2.2MEFC4X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ML2.2MEFC4X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50ML2.2MEFC4X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1239746 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 11mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 16.5mA @ 10kHz