Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50ML22MEFCT58X5
50ML22MEFCT58X5
50ML22MEFCT58X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ML22MEFCT58X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ML22MEFCT58X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 50ML22MEFCT58X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 682618 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 62mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 93mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 22µF toepassingen General Purpose