Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50ML22MEFCTZ8X5
50ML22MEFCTZ8X5
50ML22MEFCTZ8X5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ML22MEFCTZ8X5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ML22MEFCTZ8X5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 50ML22MEFCTZ8X5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 764273 pcs Data papier ML SeriesLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ML
Rimpelstroom @ Lage frequentie 62mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF