Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SEV10M6.3X5.5
50SEV10M6.3X5.5
50SEV10M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SEV10M6.3X5.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SEV10M6.3X5.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SEV10M6.3X5.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 35mA @ 120Hz ratings AEC-Q200
Polarisatie Polar Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Andere namen 1189-2463-6
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 10µF toepassingen Automotive