Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SEV33M6.3X8
50SEV33M6.3X8
50SEV33M6.3X8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SEV33M6.3X8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SEV33M6.3X8
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SEV33M6.3X8 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 95mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 142.5mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-3104-6 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 33µF