Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SEV3.3M4X5.5
50SEV3.3M4X5.5
50SEV3.3M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SEV3.3M4X5.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SEV3.3M4X5.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SEV3.3M4X5.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 17mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 25.5mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-2466-2
50SEV3.3M4X5.5-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3.3µF