Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3SEV10000M18X21.5
6.3SEV10000M18X21.5
6.3SEV10000M18X21.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3SEV10000M18X21.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3SEV10000M18X21.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3SEV10000M18X21.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.3A @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-3494-6 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 10000µF