Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3SEV220M6.3X5.5
6.3SEV220M6.3X5.5
6.3SEV220M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3SEV220M6.3X5.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3SEV220M6.3X5.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3SEV220M6.3X5.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 96mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 115.2mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-1848-2
6.3SEV220M6.3X5.5-ND
63SEV220M63X55
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 220µF