Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3SEV1000M10X10.5
6.3SEV1000M10X10.5
6.3SEV1000M10X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3SEV1000M10X10.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3SEV1000M10X10.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3SEV1000M10X10.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie SEV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 700mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 840mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-2482-2
6.3SEV1000M10X10.5-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1000µF