Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63LSW4700M36X50
63LSW4700M36X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63LSW4700M36X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63LSW4700M36X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL
(in US Dollars)
60 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63LSW4700M36X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie LSW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.52A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.087" (53.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 4700µF toepassingen General Purpose