Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63LSW4700MEFC36X50
63LSW4700MEFC36X50
63LSW4700MEFC36X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63LSW4700MEFC36X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63LSW4700MEFC36X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 63V SCREW
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63LSW4700MEFC36X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4700UF 20% 63V SCREW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.417" Dia (36.00mm) Serie LSW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.52A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 4700µF