Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63YXA100M10X12.5
63YXA100M10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63YXA100M10X12.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63YXA100M10X12.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 63YXA100M10X12.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5781 pcs Data papier Lead Forming CodesYXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie YXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 230mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 276mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose