Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63YXA33M6.3X11
63YXA33M6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63YXA33M6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63YXA33M6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 63YXA33M6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4962 pcs Data papier Lead Forming CodesYXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie YXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 100mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 150mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 33µF toepassingen General Purpose