Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63YXA100MEFC8X11.5
63YXA100MEFC8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63YXA100MEFC8X11.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63YXA100MEFC8X11.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 63YXA100MEFC8X11.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4983 pcs Data papier Lead Forming CodesYXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie YXA
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 100µF