LD1585CD2M33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD1585CD2M33R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD1585CD2M33R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK-3
Product parameter
Onderdeel nummer LD1585CD2M33R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66708 pcs Data papier LD1585Cxx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.4V @ 5A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 30V Leverancier Device Pakket D2PAK-3
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 75dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-3464-2
Temperatuur 0°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK-3
Actueel - Quiescent (Iq) 10mA Current - Output 5A