LD1585CV33
LD1585CV33
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD1585CV33 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD1585CV33
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB
Product parameter
Onderdeel nummer LD1585CV33 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68604 pcs Data papier LD1585Cxx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.4V @ 5A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 30V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
PSRR 75dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-3467-5
Temperatuur 0°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220AB
Actueel - Quiescent (Iq) 10mA Current - Output 5A