LD1585CD2T18R
LD1585CD2T18R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD1585CD2T18R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD1585CD2T18R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 90832 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LD1585CD2T18R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 5A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 90832 pcs Data papier LD1585Cxx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.4V @ 5A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 30V Leverancier Device Pakket D2PAK
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR 75dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-3465-1
Temperatuur 0°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 5A D2PAK
Actueel - Quiescent (Iq) 10mA Current - Output 5A