LDL1117S12R
LDL1117S12R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDL1117S12R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDL1117S12R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.185V 1.2A SOT223
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 660632 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDL1117S12R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.185V 1.2A SOT223 Leid Free Status / RoHS Status
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 1.2A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.185V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 18V Leverancier Device Pakket SOT-223
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-261-4, TO-261AA
PSRR 87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-17234-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.2A SOT-223 Actueel - Quiescent (Iq) 500µA
Current - Output 1.2A Beheersfuncties -