Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP100LC-320
SMP100LC-320
SMP100LC-320
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP100LC-320 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP100LC-320
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP100LC-320 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67284 pcs Data papier SMP100LC
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 320V
Voltage - Doorslagstroom 390V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-4297-6
SMP100LC320
Aantal elementen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Current - Hold (IH) 150mA
Capaciteit 50pF