Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP100MC-140
SMP100MC-140
SMP100MC-140
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP100MC-140 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP100MC-140
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving THYRISTOR 140V 300A SMB
Product parameter
Onderdeel nummer SMP100MC-140 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving THYRISTOR 140V 300A SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122586 pcs Data papier SMP100MC
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 140V
Voltage - Doorslagstroom 175V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-15661-6 Aantal elementen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Current - Hold (IH) 150mA
Capaciteit 60pF