Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP100LC-65
SMP100LC-65
SMP100LC-65
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP100LC-65 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP100LC-65
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP100LC-65 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 65V BIDIRECT SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 128372 pcs Data papier SMP100LC
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 65V
Voltage - Doorslagstroom 85V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-4096-1 Aantal elementen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Current - Hold (IH) 150mA
Capaciteit 90pF