Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP100MC-270
SMP100MC-270
SMP100MC-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP100MC-270 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP100MC-270
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP100MC-270 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 165776 pcs Data papier SMP100MC
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 270V
Voltage - Doorslagstroom 335V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-4301-2
SMP100MC270
Aantal elementen 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 300A
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Current - Hold (IH) 150mA
Capaciteit 40pF