Huis > producten > RF / IF en RFID > RF Transceiver Modules > SPSGRFC-433
SPSGRFC-433
SPSGRFC-433
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPSGRFC-433 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPSGRFC-433
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs144 pcs576 pcs1008 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPSGRFC-433 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14110 pcs Data papier Wireless Connectivity for IoT Appl BrochureSPSGRFC
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering 1.8 V ~ 3.6 V
Gebruikt IC / Part SPIRIT1 Serie -
Seriële interfaces SPI Gevoeligheid 11.7mg/digit, 5.9mg/digit, 2.9mg/digit
RF familie / standaard - Protocol -
Vermogen 11.6dBm Packaging Tray
Verpakking / doos Module Andere namen 497-17202
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Modulatie 2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Geheugen grootte - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Frequentie 433MHz
Datasnelheid 500kbps Current - verzenden 22mA
Current - Ontvangen 10mA antenne Type Not Included, U.FL