Huis > producten > RF / IF en RFID > RF Transceiver Modules > SPSGRFC-868
SPSGRFC-868
SPSGRFC-868
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPSGRFC-868 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPSGRFC-868
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR
Product parameter
Onderdeel nummer SPSGRFC-868 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11483 pcs Data papier Wireless Connectivity for IoT Appl BrochureSPSGRFC
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering 1.8 V ~ 3.6 V
Gebruikt IC / Part SPIRIT1 Serie -
Seriële interfaces SPI Gevoeligheid 11.7mg/digit, 5.9mg/digit, 2.9mg/digit
RF familie / standaard - Protocol -
Vermogen 11.6dBm Packaging Tray
Verpakking / doos Module Andere namen 497-17203
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Modulatie 2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Geheugen grootte - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Frequentie 868MHz
Datasnelheid 500kbps Current - verzenden 22mA
Current - Ontvangen 10mA antenne Type Not Included, U.FL