Huis > producten > RF / IF en RFID > RF Transceiver Modules > SPSGRFC-915
SPSGRFC-915
SPSGRFC-915
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPSGRFC-915 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPSGRFC-915
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433 868 OR 915 MHZ) PRO
Product parameter
Onderdeel nummer SPSGRFC-915 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving SUB1GHZ (433 868 OR 915 MHZ) PRO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11141 pcs Data papier Wireless Connectivity for IoT Appl BrochureSPSGRFC
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering 1.8 V ~ 3.6 V
Gebruikt IC / Part SPIRIT1 Serie -
Seriële interfaces SPI Gevoeligheid -118dBm
RF familie / standaard General ISM < 1GHz Protocol -
Vermogen 11.6dBm Packaging Tray
Verpakking / doos Module Andere namen 497-17226
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Modulatie 2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Geheugen grootte - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Frequentie 433MHz, 868MHz, 915MHz
Datasnelheid 500kbps Current - verzenden 22mA
Current - Ontvangen 10mA antenne Type Not Included, U.FL