STD20N20T4
STD20N20T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD20N20T4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD20N20T4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD20N20T4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 200V 18A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 48538 pcs Data papier STx20N20
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 125 mOhm @ 10A, 10V Vermogensverlies (Max) 90W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-4330-1 Temperatuur -
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 200V gedetailleerde beschrijving N-Channel 200V 18A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)