STD20P3H6AG
STD20P3H6AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD20P3H6AG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD20P3H6AG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET PCH 30V 20A DPAK
Product parameter
Onderdeel nummer STD20P3H6AG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET PCH 30V 20A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 152173 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureSTD20P3H6AG Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F6
Rds On (Max) @ Id, VGS 50 mOhm @ 10A, 10V Vermogensverlies (Max) 40W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 635pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.8nC @ 10V
FET Type P-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving P-Channel 30V 20A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)